Certyfikat SSL to prestiż, bezpieczeństwo i wyższe pozycje strony w Google

Wyprzedź konkurencje i zamów certyfikat SSL już dziś!

 

 

Chroń swój biznes, korzystaj z zabezpieczeń oferowanych przez uznane w świecie marki i zaszyfruj treści przesyłane pomiędzy Twoja stroną, a komputerem klienta. Pokaż klientom czy partnerom profesjonalizm Twojej firmy i to że traktujesz ich bezpieczeństwo poważnie.

 

Dlaczego warto posiadać certyfikat SSL?

 

Otrzymujesz najwyższy dostępny poziom ochrony. Certyfikaty SSL szyfrowane przez SHA-2 z 2048-bitowym kluczem. To 100% gwarancja bezpieczeństwa!

 

Chronisz swoich klientów szyfrując przesyłanie ich dane prywatnych takich jak dane teleadresowe, numery kart płatniczych, loginy i hasła.

 

Wyższe pozycje w Google - Tak Google oficjalnie poinformowało na sowim blogu, że strony posiadające certyfikat SSL są wyżej oceniane w rankingach Google.

Zyskaj zaufanie internautów. Strona posiadająca certyfikat SSL wzbudza zaufanie klientów, daje im pewność, że ich dane są w pełni chronione. W budowaniu zaufania pomagają widoczne znaki szyfrowania, czyli ikona kłódki oraz protokół https:

Potwierdzona autentyczność witryny. Certyfikat potwierdza, że dana strona należy do firmy, dla której certyfikat został wystawiony. Aktywny protokół „https://” gwarantuje, że żaden z elementów strony nie został podmieniony w trakcie transmisji.

 

Wyróżnij się na tle konkurencji

 

Ponieważ wciąż bardzo mało firm w UK szyfruje swoje witryny bądź przed nimi! Pokaż że dbasz o dane klientów i nie oszczędzasz na bezpieczeństwie.

Oferuje certyfikaty comodo SSL w cenie £80/rok - cena zawiera certyfikat oraz jego poprawną instalacje na hostingu / serwerze dedykowanym Lovemyweb

 

WYŚLIJ MI DARMOWĄ WYCENĘ

Zostań znajomym i zyskaj

Znajomi otrzymują dostęp do wiedzy, którą nabyłem pracując z ponad 150 firmami w UK

Jeśli zmienisz zdanie to w każdym momencie będziesz mógł się wypisać z listy

Lovemyweb 2006 - 2017 Profesjonalne usługi na polskich firm w UK

Website secured by Comodo SSL