Stawiam wyłącznie na pozycjonowanie stron zgodne z zasadami Google

Google nie jest głupią wyszukiwarką. Musisz to sobie  uświadomić już na początku przygody z pozycjonowaniem.

 

 

Pozycjonowanie może przynieść Ci wiele korzyści, o ile jest umiejętnie prowadzone. Do tego nie możesz zapomnieć też o solidnej dozie cierpliwości i systematyczności. Google nie podaruje darmowej reklamy Twojej firmie. Dlaczego miałoby to robić? Przecież w tym celu stworzyło płatne narzędzia, z których możesz skorzystać.

 

Można powiedzieć, że wyszukiwarka nagradza uczciwą i rzetelną pracę pozycjonera wynosząc Twoją stronę na sam szczyt.

 

 

Co zrobię, żebyś znalazł się na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce?

  • zdobędę wartościowe linki prowadzące do Twojej witryny;
  • zadbam o ciągły rozwój treści na Twojej stronie, a w szczególności o jej wartość merytoryczną;
  • rozbuduję podstrony o nowe słowa kluczowe;
  • będę nieustannie monitorować pozycję Twojej strony w wyszukiwarce oraz liczbę odwiedzin i przekazywać Ci raporty na ten temat.

 

 

Ile będziesz musiał mi za to zapłacić?

Ceny zaczynają się już od £150 za miesiąc mojej pracy. Efekt może być widoczny już po jednym miesiącu, jednak najbardziej spektakularne efekty widać najczęściej po 6-12 miesiącach wytężonej pracy. Mówiłem, że potrzeba cierpliwości…

 

Jednak, żeby maksymalnie wykorzystać czas i możliwości, zawsze rozpoczynam pracę od pozycjonowania lokalnego. To pozwala Twojej stronie szybciej prześcignąć konkurencję i dostać się na szczyt wyników wyszukiwania.

 

Pozycjonowanie nie jest łatwe przede wszystkim dlatego, że każdy chce być na pierwszej pozycji. I każdy ciężko na to pracuje. Tak naprawdę nigdy nie można być w 100% pewnym efektu końcowego. Musisz być tego świadomy. Ale nie robiąc nic, nie dajesz swojej firmie nawet cienia szansy.

 

 

Po co właściwie jest to całe pozycjonowanie?

Przede wszystkim, mało kto zagląda na dalsze strony wyników wyszukiwania. Jeśli nie ma Cię w TOP 10, praktycznie nie istniejesz. Wysoka pozycja w wyszukiwarce zwiększa ruch na Twojej stronie internetowej. Poza tym, internauta postrzega Cię jako solidną firmę o mocnej pozycji.

 

 

Pozycjonowanie jest najlepszą kampanią reklamową - Twoja oferta trafia do osób faktycznie zainteresowanych daną branżą, a zasięg zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

WYŚLIJ MI DARMOWĄ WYCENĘ

Zostań znajomym i zyskaj

Znajomi otrzymują dostęp do wiedzy, którą nabyłem pracując z ponad 150 firmami w UK

Jeśli zmienisz zdanie to w każdym momencie będziesz mógł się wypisać z listy

Lovemyweb 2006 - 2017 Profesjonalne usługi na polskich firm w UK

Website secured by Comodo SSL