Od zdobywania nowych klientów i zleceń po sprzedaż produktów - Tworzę strony www by osiągnąć Twoje cele

W ostatnich latach zauważyłem, ze coraz więcej klientów decyduje się na piękne, indywidualne i dopracowane stylistycznie strony internetowe, tak inne od tej tandety zbudowanej na gotowych szablonach czy stworzonej przez kreatory stron internetowych. O, przepraszam, od marnej grafiki skopiowanej z Google Images, połączonej z plagiatem tekstu stron konkurencji.

 

Hmm, jest tylko jeden problem. Dwa, właściwie trzy. Indywidualny projekt wymaga wysiłku, czasu i odrobiny talentu. Taka strona zazwyczaj kosztuje tyle co 10 gotowych szablonów, potrzeba tez zatrudnić zdolnego grafika, copywritera i osobę która to wszystko sensownie poskłada.

 

Z pewnością zdajesz sobie sprawę, że taka dopracowana strona będzie pracować dla Twojej firmy przez długie lata. Dodatkowym plusem będzie też to ze nigdy nie zachoruje czy poprosi o podwyżkę. Niestety może się też okazać, że projekt nie spełni pokładanych w nim oczekiwań i dość znaczna inwestycja zakończy sie bolesna strata.

 

 

Wiec czy można wykonać stronę internetową taniej?

bez zatrudniania drogich agencji marketingowych, aby nie ryzykować aż tak wiele?

 

Gdy, okazało sie że zapotrzebowanie na takie strony jest spore stworzyłem zupełnie nowa ofertę, która łączy w sobie wszystko to co powinna posiadać wysokiej klasy witryna firmowa w połączeniu z całkiem przystępną ceną.

 

Taka witryna będzie Twoim wizerunkiem w sieci, może odmienić losy twojej firmy. Już nie wspomnę, że dzięki takiej stronie prestiż i zaufanie klientów.

 

Jeśli nie jesteś pewien co potrzebujesz wystarczy, że napiszesz co chcesz osiągnąć.

Poproś o darmową wycenę,

a już za kilka chwil otrzymasz odpowiedź

wysyłam...

Błąd, wyślij ponownie

dziękuję za wiadomość

Projektowanie stron internetowych dla najbardziej wymagających klientów

Dzięki inteligentnemu podejściu do projektowania stron połączonego z 11 letnim doświadczaniem  marketingowym on-line, klienci Lovemyweb zyskują średnio dwukrotnie wyższy współczynnik realizacji celu budowy strony.

Strona internetowa, którą dla Ciebie wykonam nie przyniesie Ci wstydu, nie wpłynie negatywnie na wizerunek firmy, nie będzie plagiatem czy gotowym szablonem jakich miliony w sieci. Dzięki mojej stronie będziesz ponad konkurencją.

 

 

Brzmi fair? wiec nie trać czasu na przeglądanie Facebooka i skorzystaj z oferty projektowania stron Lovemyweb jeszcze dziś, a otrzymasz:

 

 • nowoczesną, wysokiej klasy indywidualnie zaprojektowaną grafikę
 • profesjonalny copywriter napiszę dla Twojej firmy tekst oferty(PL lub ENG) dzięki któremu zwiększysz sprzedaż
 • legalne zakupione zdjęcia z prawami do wykorzystania na stronie internetowej czy social mediach - do 20 zdjęć (wartość £150)
 • responsywną grafikę działającą na wszystkich nowoczesnych tabletach i smartfonach
 • integracje strony z dowolnymi social media
 • darmowy hosting i domenę internetową (nazwę dla strony) na rok czasu o wartość  (£120)
 • certyfikat SSL (szyfrowanie strony)
 • firmowy adres e-mail zintegrowany z poczta Gmail
 • Pakiet 250 zaprojektowanych, wydrukowanych i dostarczonych pod Twoje drzwi wysokiej klasy wizytówek o wartości £150
 • Darmową pomoc z marketingiem internetowym oraz obsługą strony wraz z aktualizacjami bezpieczeństwa

PROSZĘ O DARMOWĄ OFERTĘ

OPRACOWANIA MOJEJ STRONY

Posiadasz już stronę internetową ale nie jesteś z niej do końca zadowolony? - zamów audyt

 

Skuteczność stron www zależy od wielu czynników. Przeanalizuję twoją stronę pod kątem:

 

 • usability - czyli prostota obsługi strony
 • accessability - prostota dostępu do ważnych informacji na stronie internetowej
 • struktury - logika strony internetowej
 • estetyki - jakości grafiki
 • optymalizacji SEO, dzięki której jesteś widoczny w wyszukiwarce internetowej np Google

 

Dogłębny audyt witryny pozwala ocenić, które elementy wymagają drobnej poprawy lub całkowitej zmiany.

 

 

Projektowanie firmowych stron internetowych

 

Proces tworzenia strony dla firmy zaczynamy od ustalenia celu i potrzeby budowy strony. Następnie przygotowuję strukturę strony (pozycje w menu) wraz opracowaniem treści. Kolejno powstaje projekt graficzny strony głównej, pozostałych podstron oraz wdrożenie grafiki do internetu (zakodowanie strony)

 

 

Strony mobilne i strony responsywne

 

Liczba użytkowników internetu przeglądających strony internetowe na urządzeniach mobilnych stale rośnie i trend ten stanie się nawykiem wśród użytkowników. Dlatego ogromną wagę przykładam do tego, aby Twoja strona spełniała wymagania współczesnych odbiorców. Projektując grafikę na komputer planuję jej ułożenie na ekranie smartfona, dzięki czemu strona wygląda perfekcyjnie nie tylko na wielkim ekranie komputera ale także na najmniejszym ekranie smartfona np: Iphone 5.

 

 

Autorskie projekty stron www

 

W sieci jest miejsce na wszystko. Dosłownie. Jeżeli chcesz zrobić coś indywidualnego, nowoczesnego o wysokiej estetyce wykonania jestem do Twojej dyspozycji. Mam na koncie wiele nowoczesnych realizacji i z chęcią dodam kolejną do portfolio.

 

 

Media społecznościowe oraz strony internetowe landing page

 

Social media są aktualnie czołowym kanałem dotarcia do nowych klientów. Team Lovemyweb pomoże Ci w prowadzeniu jak i zarządzeniu profilami firmowymi w social mediach, jak i przygotowaniem ich oprawy graficznej wraz z promocją.

 

Projektuję także strony typu landing page, które jako element działań reklamowych w social mediach przynoszą rewelacyjne efekty marketingowe.

 

 

Jaki jest koszt zrobienia strony internetowej w 2018 roku?

 

Zanim przejdziemy do sedna sprawy to czy zdajesz sobie sprawę, że stronę www można wykonać zarówno w jeden dzień jak i w kilka?

Dokonując czasochłonnych i starannych analiz słabych punktów Twojej konkurencji inwestycja w stronę internetową zwróci Ci się błyskawicznie z nawiązką! Taka strona przez lata będzie dla Ciebie pracować i nigdy nie poprosi Cię o podwyżkę!

Ponieważ na czas / koszt potrzebny na wykonanie dobrej, zarabiającej strony internetowej wpływa ponad 10 różnych czynników to osobiście unikałbym firm, które bez zapoznania się z potrzebami i celem Twojej firmy podają Ci cenę za “najlepszą stronę internetową”.  Zastanów się gdzie jest haczyk?

 

Profesjonalna strona www jest rękodziełem, a nie produktem tworzonym masowo na wielką skalę – dobra strona budowana jest indywidualnie pod klienta i jego potrzeby.

 

 

Najczęściej zadawane pytania klientów odnośnie tworzenia stron w Lovemyweb:

 • Jaki jest koszt obsługi strony internetowej?

  Zero!, jeśli to ja wykonałem stronę i jesteś na moim serwerze to nie płacisz nic za obsługę strony i jej aktualizacje! baa dodatkowo 3 razy do roku otrzymujesz darmowe poprawki na stronie bez płacenia!

 • Program do tworzenia strony online

  Wiele osób pyta mnie czy korzystam z jakiegoś programu do tworzenia stron online typu wix / webbly czy squarespace. Nie korzystam, zamawiasz stronę którą możesz uruchomić na dowolnym hostingu internetowym, więc nie jesteś związany z żadną firmą na długie lata - brak cyrografów i miesięcznych opłat za utrzymanie strony w sieci.

 • Ile trwa budowa strony?

  80% realizacji zamykam w 2 tygodnie, pracuję szybko. Gwarantuję, że jeśli dostarczasz niezbędne informacje i materiały do strony na czas to sytuacje gdzie po pół roku jesteś wciąż jesteś bez gotowej strony doświadczysz jedynie z opowieści znajomych.

  Ciekawostka: nie ma tygodnia gdzie nie trafił by do mnie ktoś właśnie z taką sytuacją...

 • Ile kosztuje wynajem serwera / hosting internetowy

  Aby, Twoja nowiutka strona działała w Internecie to musisz ją umieścić na serwerze internetowym, który to przez 24h na dobę będzie ją udostępniał do internetu. Mam dobrą wiadomość, zrobię to za Ciebie i w pierwszym roku nie zapłacisz ani grosza z Hosting.  Po upływie roku przedłużenie usługi kosztuje £120, ale w cenie otrzymujesz sporo gratisów:

  • hosting z brytyjskim adresem IP na super szybkim serwerze dedykowanym
  • domenę internetową (dzierżawa nazwy dla strony)
  • certyfikat SSL (strona bezpieczna)
  • konto e-mail (firmowa skrzynka pocztowa)
  • gwarancja na stronę
  • darmowe aktualizacje kodu strony (poprawki bezpieczeństwa)

  Czy jakaś firma hostingowa zaoferuje Ci tak wiele?

   

Wiesz co? mógłbym tak pisać bez końca ale nie po to do mnie zajrzałeś by czytać książkę...

 

Dlatego chwyć za telefon, zadzwoń do mnie pod numer 07902037755 i opowiedz mi o swoim biznesie.

 

Jeśli w tym momencie nie odbieram to wyślij SMS lub napisz maila, a na pewno odezwę się w pierwszej wolnej chwili - masz to jak w banku!

 

PROSZĘ O DARMOWĄ OFERTĘ

OPRACOWANIA MOJEJ STRONY

Zostań znajomym i zyskaj

Znajomi otrzymują dostęp do wiedzy, którą nabyłem pracując z ponad 150 firmami w UK

Jeśli zmienisz zdanie to w każdym momencie będziesz mógł się wypisać z listy

Lovemyweb 2006 - 2017 Profesjonalne usługi na polskich firm w UK

Website secured by Comodo SSL