Nigdy wcześniej strona nie była tak ważnym elementem firmy jak dziś

Projektowanie nowoczesnych stron internetowych dla firm w UK. Czyli co, jak i za ile?

 

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że zasada "im mniej, tym lepiej" sprawdza się doskonale w przypadku stron internetowych. Przeładowana grafika może przytłoczyć, dlatego moje realizacje są przejrzyste i łatwe w obsłudze.

 

Zanim zdecydujesz się wybrać właśnie mnie, przejrzyj moje portfolio klikając tutaj: strony www

 

Stworzyłem je po to, żebyś nie kupował kota w worku. Jeśli zamieszczone w portfolio projekty nie podobają Ci się, rozejrzyj się za innym grafikiem, który lepiej trafi w Twój gust - nic na siłę. Pamiętaj, że to Ty masz być zadowolony z projektu, bo Ty za niego płacisz.

 

No właśnie, jeśli jesteśmy przy tym temacie… Najtańsze unikalne strony internetowe wykonuję już za £450. Im więcej jesteś w stanie zapłacić, tym bardziej zaawansowane projekty jestem w stanie dla Ciebie zrealizować.

 

Ostatecznie, cenę ustalam indywidualnie na podstawie wielu czynników. Należy do nich między innymi wybór usług dodatkowych, np. stworzenie treści, przeprowadzenie kampanii reklamowej Google AdWords, pozycjonowanie.

 

Mógłbym pisać i pisać, ale wiesz co? Lepiej pogadajmy. Podczas takiej rozmowy poznam Twoje potrzeby i oczekiwania. Na tej podstawie stworzę projekt strony głównej i pokażę Ci go. Naniosę ewentualne poprawki i dokończę stronę.

 

Ile to będzie trwać?

 

To zależy od stopnia rozbudowania strony. Jeśli jest to pilne zlecenie, jestem w stanie nie spać nocami i wykonać witrynę nawet w ciągu 48 godzin, jednak standardowo czas oczekiwania na profesjonalną stronę www wynosi 7 - 14 dni roboczych.

Zobacz case study TIPMCC, międzynarodowej konferencji poświęconej branży permanent make-up

zobacz case study

Case study restauracji BBQ po którego obejrzeniu odrazu zgłodniejesz

zobacz case study

WYŚLIJ MI DARMOWĄ WYCENĘ

Zostań znajomym i zyskaj

Znajomi otrzymują dostęp do wiedzy, którą nabyłem pracując z ponad 150 firmami w UK

Jeśli zmienisz zdanie to w każdym momencie będziesz mógł się wypisać z listy

Lovemyweb 2006 - 2017 Profesjonalne usługi na polskich firm w UK

Website secured by Comodo SSL