Tworzenie stron www Glasgow, czyli co jak i za ile otrzymasz

Podczas tworzenia stron internetowych najważniejszą zasadą jest „zachować umiar”. Przesadnie rozbudowana grafika może zakłócić poprawne działanie wszystkich funkcji i sprawić problemy w ich obsłudze. Jestem freelancerem, a moją podstawową działalnością jest tworzenie stron www. Glasgow, to jedno z miejsc, z którymi jestem związany zawodowo.

 

Wykonuję grafikę dobraną do gustów moich klientów. Jeśli przejrzysz portfolio, przekonasz się czy właśnie takiego kogoś szukałeś.

 

 

Ceny ustalane są indywidualnie,

 

a najtańszy projekt oscyluje w granicach £150. Im większy budżet posiadasz, tym lepiej, ponieważ mogę Ci zaoferować niestandardowy, choć skuteczny pakiet usług. Będą one dotyczyć np. tworzenia treści, kampanii reklamowej Google AdWords czy powszechnego dziś pozycjonowania.

 

Zapraszam Cię do bliższego zapoznania z tymi zagadnieniami, wiele z nich wyjaśniam na moim blogu: biznes w UK

 

Nie będę się starał Ciebie przekonywać, ani namawiać. Zamiast pisać zaoferuję Ci wstępną rozmowę. Wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i poznamy się nieco bliżej, co będzie dobrym początkiem współpracy.

 

 

 

Zastanawiasz się ile czasu pracuję nad projektem?

 

Jeśli chcesz zrealizować bardziej zaawansowany pomysł, to będę potrzebował trochę więcej czasu do jego realizacji. Pracuję nocami, gdy to naprawdę pilne, lecz standardowy czas oczekiwania, to od 7 do 14 dni.

 

Pomyśl, chętnie poczekam na Twoją decyzję.

 

Zapraszam, Michał Czerlikowski

 

Zostań znajomym i zyskaj

Znajomi otrzymują dostęp do wiedzy, którą nabyłem pracując z ponad 150 firmami w UK

Jeśli zmienisz zdanie to w każdym momencie będziesz mógł się wypisać z listy

Lovemyweb 2006 - 2017 Profesjonalne usługi na polskich firm w UK

Website secured by Comodo SSL