Projektowanie stron internetowych Leeds, poznaj koszty i czas tworzenia

Co jest podstawą dobrze wykonanej strony www?

 

Odpowiednio dobrana grafika! - Jestem freelancerem, a na co dzień zajmuje mnie tworzenie stron www. Leeds, jest jednym z angielskich miast, gdzie dzielę się swoimi umiejętnościami.

 

Gwarantuję projekty dziecinnie łatwe w obsłudze, o indywidualnym charakterze.

 

Zdradzę Ci tajemnicę, że takie najskuteczniej przemawiają do klientów. Ale to Ty decydujesz, a ja nie zamierzam się przechwalać. Najlepiej będzie, jeśli zajrzysz na moje portfolio. Przekonasz się, czy mój styl w ogóle do Ciebie przemawia. Przecież to Ty będziesz za to płacić i musisz być w pełni zadowolony.

 

Jeśli już nadepnęliśmy na temat finansów...

 

Owszem, moja działalność to profesjonale projektowanie stron www. Leeds, Londyn, Birmingham to tylko kilka z miast, w których możesz mnie znaleźć. Nie znaczy to, że jestem przesadnie drogi.

 

Koszt najprostszego projektu zaczyna się już od £150.

 

Możesz zażyczyć sobie więcej usług dodatkowych, jak  np. stworzenie treści, przeprowadzenie kampanii reklamowej Google AdWords, pozycjonowanie stron. Wtedy strona będzie trochę droższa, ale skroję ją na Twoje potrzeby.

 

Nie musisz decydować teraz! Dajmy sobie czas. Skontaktuj się ze mną, a w swobodnej rozmowie przedstawisz mi swoje wymagania. Chętnie pokażę Ci jak to wszystko działa i może uda się nam podjąć sensowną współpracę.

 

Czas wykonania projektu? - Uzależniam go od Twoich potrzeb. Standardowy okres oczekiwania na efekty, to 7 - 14 dni roboczych.

 

Zapraszam, jeśli choć trochę okazałem się wart Twojego zainteresowania! Michal Czerlikowski

 

 

 

Zostań znajomym i zyskaj

Znajomi otrzymują dostęp do wiedzy, którą nabyłem pracując z ponad 150 firmami w UK

Jeśli zmienisz zdanie to w każdym momencie będziesz mógł się wypisać z listy

Lovemyweb 2006 - 2017 Profesjonalne usługi na polskich firm w UK

Website secured by Comodo SSL