Tworzenie, pozycjonowanie stron www Londyn, czyli co jak i za ile otrzymasz

Powiem Ci, co jest najważniejsze podczas tworzenia stron internetowych, ale uprzedzam, może Ci się to wydać dziwne. Przeładowana grafika odpada. Im więcej niepotrzebnych ubarwień, tym gorsza jej funkcjonalność. Liczy się ciekawy pomysł i nieskomplikowane ujęcie go w ramy strony.

 

Właśnie to chcę Ci zaoferować.

 

Moja specjalność, to budowanie stron www. Londyn jest jednym z miejsc mojej działalności. Skroję stronę na Twoje potrzeby, lecz najpierw musimy się bliżej poznać.  Zapraszam Cię do rozmowy. Pisanie będzie tu bezcelowe i nie objawi w 100% Twoich wszystkich potrzeb.

 

 

Pytasz o cenę strony?, chcesz wiedzieć ile kosztuje projektowanie stron www w Londynie?

 

Lepiej zapytaj siebie, jaki projekt chodzi Ci po głowie, a ja obliczę stosowne koszta. Pamiętaj, że cena strony może zależeć od dodatkowych usług, jako że oferuję nie tylko projektowanie stron ale także pomoc z marketingiem, napisaniem sprzedażowej oferty na stronę oraz pozycjonowaniem witryny w wyszukiwarce Google. Klienci mówią, że mam konkurencyjne ceny, choć pracą zajmuje się profesjonalnie. Zajrzyj do mojego portfolio i zobaczy czy któraś realizacja przypadła Ci do gustu.

 

 

Chcesz być na szczycie w Londynie, a klienci sami mają do Ciebie trafiać?

 

Nic prostszego! Proponuję kampanię reklamową AdWords, pozycjonowanie strony czy tworzenie atrakcyjnych treści w social media. Działam szybko i kompleksowo, lecz bronię się przed szablonami i niską efektywnością.

 

 

Trafiłeś do mnie, bo chcesz indywidualnego projektu dla swojej firmy, prawda?

 

Znakomicie, zastanów się i zaczynajmy! Czas oczekiwania dopasuję do Twoich życzeń. Standardowe realizacje wahają się od 7 - 14 dni roboczych, ale pracuję też ekspresowo poświęcając noce.

 

Zapraszam do kontaktu, Michał Czerlikowski

 

Zostań znajomym i zyskaj

Znajomi otrzymują dostęp do wiedzy, którą nabyłem pracując z ponad 150 firmami w UK

Jeśli zmienisz zdanie to w każdym momencie będziesz mógł się wypisać z listy

Lovemyweb 2006 - 2017 Profesjonalne usługi na polskich firm w UK

Website secured by Comodo SSL