Case study firmy organizującej międzynarodowe konferencje dla branży permanent make-up

Klient i potrzeba:

Już trzeci rok z rzędu mam przyjemność hostować międzynarodową konferencje makijażu permanentnego odbywającą się w hotelu Marriott w Warszawie. Co roku organizator wymaga stworzenia nowej strony oraz rozbudowania funkcji rezerwacji biletów on-line. Na ten rok przewidziano także wprowadzenie wersji mobilnej strony,  systemu sprzedaży oraz panelu klienta.

 

Klient: Paulina Osinkowska

Strona: Tipmcc.com

 

 

Rozwiązanie:

Wykonałem nowa szatę graficzna wraz z wersja mobilną według indywidualnych wymagań organizatora. System rezerwujący bilety otrzymał dwie wersje językowe PL i ENG. Zainteresowani mogą teraz także składać aplikacje do konkursu przesyłając swoje portfolio wprost z ich panelu klienta. Sprzedaż biletów generuje i wysyła rachunki oraz posiada automatyczną weryfikację numer VAT EU według baz danych dostępnych na stronie Unii Europejskiej według której już podczas zakupu nalicza klientowi odpowiednią stawkę VAT

 

 

Rezultat:

W roku 2015 sprzedaż wynosiła 100 biletów, w 2016 wzrosła do 243. Na rok 2017 przewidziano sprzedaż na poziomie 350 biletów. Klient podczas zamówienia natychmiast otrzymuje informacje o potrzebie zapłacenia i wysokości podatku VAT lub jego zwolnieniu jeśli jego firma została znaleziona w bazie unijenej firm uprawnionych do zwolnienia z VAT.

Zostań znajomym i zyskaj

Znajomi otrzymują dostęp do wiedzy, którą nabyłem pracując z ponad 150 firmami w UK

Jeśli zmienisz zdanie to w każdym momencie będziesz mógł się wypisać z listy

Lovemyweb 2006 - 2017 Profesjonalne usługi na polskich firm w UK

Website secured by Comodo SSL